Založ si blog

Rakovina a tajnosti, prečo?

Zdravím všetkých. Chcem vám napísať pár riadkov, aby ste aj vy pochopili podstatu rakoviny.

Mám silné nutkanie napísať pravdu o všetkom, čo iní prehliadajú, mám chuť otvoriť hlavu aj neodborníkom, čiže laikom, mám chuť vykričať do sveta jednu, či sto alebo aj stotisíc argumentov, že máme vymývané mozgy! Je to už od čias komunistickej éry-socializmu. Trvalo to viac ako 40 rokov, a do terajšej doby  nie sme ani o krok ďalej! Stále nám vymývajú mozgy tí, čo sú pri moci, či je to politik, ktorý tvrdí, že sa zajtra budeme mať lepšie alebo je to doktor, čo tvrdí, že nás chemoterapia zbaví rakoviny! BLUDY!!! Mám chuť kričať, a žiaľ, nikto to nechce počuť. Teraz sa nemienim zaoberať megafarmaceutickým monopolom, ktorý určuje pravidlá, lebo chcem len vysvetliť zárodok, ktorý ututlávajú jak oni, tak aj doktori, a aj politické kladivá.

Teraz k podstate.

Mali by ste vedieť, ako a kde to vlastne začína. Tam, kde vznikne, povedzme zrod, jadro, začiatok, dôjde v našom tele k štyrom krokom takéhoto zrodu.

1: Hypotalamus – nachádza sa v našom mozgu, uvoľňuje svoje živé bunky do krvi, lymfy a cerebrospinálnej tekutiny /mozgová lymfa/,takže cestujú naším systémom.

2: Hypofýza – je akýsi prívesok pod hypotalamom, kde taktiež dochádza k uvoľňovanie vlastných živých buniek.Tieto dva orgány vypustili do obehu svoje živé bunky, preto ich náš imunitný systém /presnejšie biele krvinky/ nezlikvidujú. Náš IS má ale určité odvetvie, ktoré zahrňuje aj takzvaných aktérov, komplementy. Nás bude zaujímať iba jeden, komplement C3. Ten totiž môže napadnúť a zničiť živé bunky, potom nastupujú biele krvinky a likvidujú ich. Čím viac buniek tým viac telo potrebuje kom. C3, po času už nestíha držať s nimi krok. Tieto dve bunky sa potom spoja, vytvoria dvojicu.

3: Pankreas – podžalúdková žľaza z neurčítého dôvodu tiež uvoľňuje svoje bunky, ktoré sa pripoja k dvojici hypotalamu a hypofýzy. Vzniká tak trio, ktoré má spojitosť v presnom poradí, je to: hypotalamus-hypofýza-pankreas. Takáto trojica, už neohrozená naším IS sa plaví našim krvným, lymfatickým a cerebrospinálnym riečišťom.

4: Tu prichádza na rad štvrtý orgán, môže to byť prostata, prsia alebo iný. Nezabudnime, že lymfa je tekutina, ktorá nie je v žilách alebo tepnách, ale v okolí orgánov, a časti priestoru okolo orgánu sa hovorí matrica. Bunky týchto orgánov už plávaju spolu so spojenou trojicou. Bunky z štvrtého orgánu tvoria malinké vlákna, fibronectin, laminin a lepkavú substanciu cadherin E. Ak sa do tejto lepkavej sieti dostane trojica, spojasa, splynú, vzniká tak štvorica, ktorá už daný orgán neopustí. Trojice, ktoré blúdia telom sa spoja iba s tým štvrtým orgánom, ktorý produkuje nadmerné množstvo fibronectinu, lamininu a cadherinu E. Aby vzniklo takéto nadmerné množstvo lepkavej substancie, do hry vstupuje určitý cudzopasník-parazit. Spomenuté parazity sú motolice Fasciola a Ascaris. Oslabený IS, premnožené parazity, zvýšená tvorba lepkavej substancie, trojica prilepená ku akémukoľvek štvrtému orgánu a máme zrod, jadro rakoviny!!!

Všetko je už predpripravené. Rast a priebeh choroby závisí od okolností, prítomnosti ťažkých kovov, škodlivín, rádioaktivite a parazitov.

Toto je len začiatok…

Slovák za jeden skutok trestaný 5x, výnimka, či samozrejmosť! ? !. .. II

23.09.2014

Musím napraviť to, čo som poriadne nedomyslel. Myslel som si totiž, že aj keď som nikomu neublížil, bol som aj tak súdený a odsúdený od okolitej verejnosti. Vodič, ktorý nafúka nad 1 promile viac »

Čo (ne)vieme o parazitoch? Čo nám vlastne (ne)spôsobujú?

23.09.2014

Parazit je taký organizmus, ktorý cudzopasí na hostiteľovi. Parazit žije paralelne s nami, vo vnútri nášho tela, využívajúc pre svoj život našu energiu, naše bunky alebo potravu, ktorú sme viac »

Slovák za jeden skutok trestaný 5x, výnimka, či samozrejmosť! ?!

21.09.2014

Píšem teraz skutočný príbeh, ktorý sa stal tu na Slovensku, a je to môj príbeh. V poslednom čase sa všetci stretávame s medializovanými okolnosťami ohľadne alkoholu a vodičov. Samozrejme viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 7358x
Priemerná čítanosť článkov: 1840x

Autor blogu

Archív